KUFA- LICYTACJA DLA ZAŁOGI BULLDOGA

Aukcja wystartowała!!! -> link <- potrwa do 24 czerwca !!!

MH-6
foto: Magdalena Berny

 

13 tysięcy koralików o średnicy ok 2 mm, 4 tubki kleju, 3 miesiące, niezliczona ilość dobrej muzyki i filmików na youtubie (w tle), tona miłości, ogrom dobrej energii i ciepłych myśli. To wszystko nakleiłam na betonową kufę, którą otrzymałam w połowie marca od KUFA.design.

MH-5
foto: Magdalena Berny

Wzory, które znalazły się na bulldożkowej głowie to głównie mandale, czyli symetrycznie powtarzające się motywy umieszczone na planie koła. Symbole mandali należą do najstarszych religijnych symboli ludzkości, występują również w praktykach jogicznych, astrologii, architekturze, oraz magii.  Odnajdujemy je u wszystkich ludów, i we wszystkich kulturach. Ja osobiście uwielbiam je rysować, tatuować, i wyklejać. Jest to dla mnie pewna forma medytacji. Pozostałe wzory i kolory, to wyraz mojej fascynacji etnicznymi printami i barwami, głównie Afryki i Amerki Południowej.

MH-7
foto: Magdalena Berny

Uwielbiam zwierzaki i serce mi pęka kiedy widzę filmiki  z hodowli przemysłowej, ferm futrzarskich, czy też zdjęcia pupili skatowanych przez swoich właścicieli. Nie wiem skąd w naszym gatunku tyle zła i okrucieństwa. Na szczęście są również dobrzy ludzie i organizacje, które pomagają zwierzakom, oraz edukują ludzi. Sama nie zdawałam sobie sprawy z tego czym jest np. pseudohodowla, dopóki nie zamieszkał z nami Łukasz Bombas (czyli Pan Mopsik).  Taką organizacją jest ZAŁOGA BULLDOGA!  Jest to ekipa, która zajmuje się psiakami, które często w bardzo złym stanie odbierane są z pseudohodowli. Znajdują dla nich domy, oraz zapewniają opiekę weterynaryjną. Na tą właśnie dzielną załogę zostaną przekazane wszystkie pieniążki z aukcji. Więc bądźcie hojni, a jeśli nie możecie lub też nie chcecie licytować to proszę Was ślicznie o udostępnienie tego postu, aukcji lub chociażby profilu załogi.

MH-8
foto: Magdalena Berny

 

 

modelka: Kasia Hołderna

modelka: Maja Rudnicka ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s