SPIRIT ANIMALS

dnia

Pewnie widzieliście już te zdjęcia, ale dopiero teraz zebrałam się, aby dodać cały projekt tutaj, na stronę. Foty zrobiłyśmy dokładnie rok temu (tzn. Martyna zrobiła, ja tylko wymyślałam co i jak, i biegałam z racami dymnymi). Przez ten rok wydarzyło się tyle, że chyba nie mam już siły i ochoty o tym pisać. To był dziwny i trudny rok chyba dla wszystkich.

Chociaż było we mnie dużo żalu i złości, kiedy Covid krzyżował nam kolejne plany, wystawy i publikacje, jestem szczęśliwa, że projekt powstał i nadal cieszy me oczy i serce. Spirit Animals doczekał się kilku publikacji. Pisano o nim w:
-Tattoofest Magazine
-Tattoo Kulture Magazine
-Tattooartist.pl
-Freshmag
-Inkppl.com

Plakaty po wystawie w Klubie Stara Przepompownia trafiły na aukcje z okazji urodzin Otwartych Klatek, a pieniądze z ich sprzedaży zasiliły konto stowarzyszenia.

Czaszki natomiast możecie nadal kupić na stronie Etsy, lub skontaktujcie się bezpośrednio ze mną. Połowa kaski ze sprzedaży czaszek trafi również na konto Otwartych Klatek.

Dziękuję wszystkim pięknym modelkom, które najpierw mi zaufały i dały się wytatuować, a później dzielnie pozowały w mrozie i deszczu ❤ Jesteście Wielkie ❤

Ogromne podziękowania dla Martyny, która wykonała wspaniałe foty. Nawet nie marzyłam o takim efekcie. Kasia swoimi pędzlami sprawiła, że dziewczyny magicznie mieniły się przed obiektywem. Bez Was dziewczyny to by się nie udało.

czaszki i tatuaże- ja
zdjęcia- Martyna Antczak
makijaże- Kasia Latajka
modelki- Roxana Podlewska, Gosia Pawlik, Daria Jakóbek, Kasia Hołderna, Martyna Antczak, Marta Lewandowska, Sara Ilska, Klaudia Grzymysławska

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s